yemek şöleni banner1
yemek şöleni
YÖRESEL ET YEMEKLERİ YARIŞIYOR,
7. YEMEK ŞÖLENİ SİZİ BEKLİYOR...
   En orijinal tariflerin birbiriyle yarıştığı ve lezzetin eğlenceyle buluştuğu Yemek Şöleni organizasyonu 7. kez herkesi heyecana davet ediyor. Bu yıl yöresel et yemekleri yarışıyor, ünlü gurme ve yıldız isimler bir kez daha jüri koltuğuna oturuyor. İstanbul Anadolu Yakası Lions Kulüpleri önderliğinde, ev aletlerinin ustası Arnica’nın ana sponsorluğunda hayata geçirilecek olan 7. Yemek Şöleni; co-sponsorlar Pera Ankastre ve Pril Bulaşık Deterjanı ile katılımcı firmalar

   CarrefourSA, Didi Soğuk Çay, Duru Bulgur, Knorr Gıda, Lila Kağıt (Sofia), Nacar Saat, Nudo Kıvırcık Erişte, Olin Zeytin Yağı, Otacı Bitkisel Ürünler, Pakmaya, Pastavilla Makarna, Selin Kolonya, Uno Unlu Mamulleri, Vileda Ev Temizlik Ürünleri, Vissmate Hijyen ve Temizlik Ürünleri’nin katkılarıyla 7 Şubat 2016 tarihinde, İstanbul Bostancı The Green Park Hotel’de gerçekleşecek. Organizasyonun sağlık sponsorluğunu ise Sağlıklı Tavuk Bilgi Platformu üstleniyor. Singer'in dikiş atölyesi ile katılacağı, Pril'in Sanatçı Açelya Akkoyun ile bir söyleşi düzenleyeceği 7. Yemek Şöleni'ni başarılı Yazar ve Sunucu Elif Korkmazel sunacak. Ersin Faikzade ve orkestrası da sahne alacak.

   Abide Lions Kulübü'nün ev sahipliği yapacağı Yemek Şöleni, bu yıl da birbirinden leziz ve orijinal tariflerin yarışına sahne olacak. İstanbul Bostancı The Green Park Hotel'in mutfağında gruplar halinde yarışacak yarışmacılar, en iddialı oldukları yöresel et yemeklerini ünlü sanatçı, gurme ve profesyonellerden oluşacak bir jüriye beğendirmeye çalışacaklar. Dereceye girenlerin yanı sıra Yemek Şöleni’nde yarışan tüm finalistler de birbirinden değerli hediyeler kazanacaklar.

   Yemek Şöleni'nde sadece yarışmacılar değil tüm katılımcılar da gün boyu heyecan ve eğlenceyi paylaşıyor. 7. Yemek Şöleni, bu yıl engelli çocukların eğitimlerine yardımcı olmak üzere faaliyet gösteren Ataşehir Lions Özel Mesleki Eğitim Merkezi Okulu’na destek sağlamak üzere gerçekleşiyor.

   7. Yemek Şöleni'ne siz de tariflerinizle katılabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, yemeksoleni.org adresine tıklayarak katılım kuponunu doldurmak.


tıkla yarışmaya katıl
yemek şöleni
© YEMEK ŞÖLENİ 2013, All rights reserved, Terms use, Privacy policy